Emily di si ta promovojë linjën e saj - Bota Sot
Emily di si ta promovojë linjën e saj

Bota e Yjeve

E martë, 23 tetor 2018

Emily di si ta promovojë linjën e saj

Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 09:48
Emily Ratajkowski

U bë e famshme në vitin 2013, pasi u shfaq “topless” në videoklipin e këngës së Robin Thicke me titull “Blurred Lines” dhe që atëherë Emily Ratajkowski vazhdon të tërheqë vëmendjen me pozat provokuese.

Modelja 26-vjeçare postoi disa foto në Instagram me kostumet e linjës së saj, Inamorata Swim.

Në një nga fotot, Emily nxjerr në pah pjesën anësore të gjoksit dhe të pasmet, duke marrë rreth 1.1 milionë pëlqime.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test