Winnie në top formë në Majemi - Bota Sot
Winnie në top formë në Majemi

Bota e Yjeve

E mërkurë, 17 tetor 2018

Winnie në top formë në Majemi

Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 10:17
Winnie Harlow

U bë e famshme në spektaklin “America’s Next Top Model”, ku edhe rrëfeu vështirësitë që kishte kaluar për shkak të bullizmin në fëmijëri dhe adoleshencë si pasojë e pamjes së saj.

Sot, Winnie Harlow është një modele tepër e famshme dhe vazhdimisht përsërit që e ka përqafuar çrregullimin e lëkurës që ka dhe nuk e pengon që të bëjë një jetë normale.

E për të treguar normalitetin, 22-vjeçarja provoi se nuk zhvishet vetëm kur i kërkohet në pasarelë, por edhe në plazhet e Majemit.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test