Rita Ora shkëlqen në premierën e filmit “Fifty Shades Freed” - Bota Sot
Rita Ora shkëlqen në premierën e filmit “Fifty Shades Freed”

Bota e Yjeve

E martë, 23 tetor 2018

Rita Ora shkëlqen në premierën e filmit “Fifty Shades Freed”

Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 12:43
Rita Ora

Edhe pse njoftoi se nuk ishte në gjendje të mirë shëndetsore dhe mjeku i kishte rekomanduar që të mos këndonte në premierën e filmit “Fifty Shades Freed”, Rita Ora duket se ka vendosur që ti kalojë të gjitha e të marrë pjesë.

E veshur me të bardha, flokët e lidhura pas dhe një make up të lehtë, këngëtarja shqiptare, Rita Ora, dukej e mahnitshme gjatë parakalimit në tapetin e kuq.

Në rrjetin social Instagram Rita ka publikuar sekuenca të shkurtra nga premiera e filmit “Fifty Shades Freed”, i cili u mbajt në Paris.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test