Shtatzëna s’i lë agjë imagjinatës, pozon krejtësisht e zhveshur - Bota Sot
Shtatzëna s’i lë agjë imagjinatës, pozon krejtësisht e zhveshur

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Shtatzëna s’i lë agjë imagjinatës, pozon krejtësisht e zhveshur

Nga: Bota Sot Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 14:48
Laura Carter

Ajo së shpejti do të sjellë në jetë fëmijën e saj me të dashurin Toni.

Dhe ylli i Big Brother Laura Carter, ka realizuar një set mahnitës me poza lakuriqe për të përkujtuar shtatzaninë e saj, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ajo ka publikuar një sërë imazhesh artisitike bardhë e zi, ku shfaqet nudo, duke mbajtur me duar barkun e saj të fryrë./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test