Yjet britanike i vënë flakën Spanjës, provokojnë me .. - Bota Sot
Yjet britanike i vënë flakën Spanjës, provokojnë me ..

Bota e Yjeve

E diel, 18 nëntor 2018

Yjet britanike i vënë flakën Spanjës, provokojnë me ..

Nga: Bota Sot Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 16:08
Danielle Sellers dhe Chyna Ellis

Ata nuk arritën të gjejnë dashuri gjatë kohës së tyre në “ITV2's Love Island” verën e kaluar.

Por Danielle Sellers dhe Chyna Ellis dëshmuan se nuk kanë nevojë për të dashur që të kenë kohë të mirë, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Yjet britanike janë shfaqur të lumtura në një plazh të Spanjën të hënën.

Të veshura me bikini, bukuroshet kanë treguar format seksi, duke i lënë pak vend imagjinatës./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test