E dashura e Noizyt, vajza sexy sqaron lidhjen e vërtetë me reperin e famshëm shqiptar - Bota Sot
E dashura e Noizyt, vajza sexy sqaron lidhjen e vërtetë me reperin e famshëm shqiptar

Bota e Yjeve

E mërkurë, 14 nëntor 2018

E dashura e Noizyt, vajza sexy sqaron lidhjen e vërtetë me reperin e famshëm shqiptar

Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 17:20
Naomi

Në median ajo u përfol si e dashura e reperit shqpitar, Noizy.

Naomi është anëtare e grupit OTR dhe punon në studiot, që grupi ka në Zvicër.

Më anë të një njoftimi në rrjetet sociale, Noizy ka njoftuar ,se ajo ka gati klipin e parë  ‘Henny’.

Ndër të tjera në postimet e saj në Instagram gjithmonë vajza sexy e cilëson reperin Noizy si vëllanë e saj të madh.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test