Nëna me pamjen më të re në botë tregon sekretin e saj - Bota Sot
Nëna me pamjen më të re në botë tregon sekretin e saj

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Nëna me pamjen më të re në botë tregon sekretin e saj

Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 20:10
Liu Yelin

Të bësh ushtrime në temperaturë të ulët bën që të dukeni më e re.

Ose të paktën kështu thotë një 50-vjeçare e cila konsiderohet si nëna me pamjen më rinore në botë. Kinezja Liu Yelin duket si e dashura e djalit të tij 23-vjeçar dhe kjo për faktin se ajo ka 30 vjet që stërvitet jashtë në dimër.

Kohët e fundit ka postuar në rrjetet sociale edhe foto duke bërë joga në temperaturën -40 gradë Celsius, në një nga qytetet më të ftohta të Kinës, Harbin.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test