Modelja sensuale spanjolle, tifoze as e Realit dhe as e Barçës - Bota Sot
Modelja sensuale spanjolle, tifoze as e Realit dhe as e Barçës

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Modelja sensuale spanjolle, tifoze as e Realit dhe as e Barçës

Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 20:29
Angelika del Rio

Profesioni i saj është modele, është spanjolle, por nuk bën tifo as për Realin dhe as për Barcelonën.

Përkundrazi, Angelika del Rio është një tifoze e apasionuar pas Milanit.

Së fundi, ajo ka publikuar një set të ri fotografik, ku shfaqet shumë sensuale e provokuese, teksa bën publicitetin për një markë veshjesh të brendshme.

E duket se punën e ka bërë mirë edhe kësaj radhe, pasi ndjekësit e saj janë “çmendur” me fotot e shpërndara nëpër rrjetet sociale.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test