Istriva Gava, gazetarja seksi që do e kishin zili modelet - Bota Sot
Istriva Gava, gazetarja seksi që do e kishin zili modelet

Bota e Yjeve

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Istriva Gava, gazetarja seksi që do e kishin zili modelet

Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 23:12
Istriva Gava

Ajo nuk është e njohur në mediat shqiptare, por fotot e saj që tregojnë format e saj trupore mjaft seksi po bëhen gjithnjë e më të njohura!

Punon në fushën e medias dhe njihet si “gazetarja seksi” nga Elbasani që po çmend meshkujt me format e saj.

“Shumicën e fotove e bëj vetë”, tregon Istriva, e cila nuk ka pse të ketë zili as vetë Kim Kardashianin.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test