Ylli mahnit me linjat seksi në plazh - Bota Sot
Ylli mahnit me linjat seksi në plazh

Bota e Yjeve

E shtunë, 20 tetor 2018

Ylli mahnit me linjat seksi në plazh

Nga: Bota sot Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 23:28
Leigh-Anne Pinnock

Ajo është e njohur për paraqitjet e saj seksi skenike, me grupin e saj Little Mix.

Dhe Leigh-Anne Pinnock ka treguar fizikun e saj për mrekulli, derisa po shijonte pushimin në jaht me miq, të mërkurën, përcjell Bota sot.

E veshur në bikini dypjesësh ngjyrë portokalli, 26 vjeçarja argëtoi ndjekësit e saj në Instagram, duke treguar linjat seksi trupore./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test