Kate shkëlqen por i ndodh një incident - Bota Sot
Kate shkëlqen por i ndodh një incident

Bota e Yjeve

E premte, 19 tetor 2018

Kate shkëlqen por i ndodh një incident

Nga: Bota sot Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 23:43
Kate Middleton

Dukesha e Kembrixhit u gjet në një situatë jo të këndshme sot, derisa taka e këpucës u bllokua në grila.

Kate, e cila është shtatëmuajshe me fëmijën e saj të tretë, u ndal gati në gjurmët e saj pas mbërritjes në një qendër për trajtimin e varësisë në Wickford, Essex, përcjell Bota sot.

Pasi u përshëndetën nga Zëvendësi Togeri i Essex Jonathan Douglas-Hughes - i cili u rrëzua kur e takoi atë dhe Uilliam në vitin 2016 - Kate i thoshte se ajo kishte bërë 'të njëjtën gjë si ai'.

Fatmirësisht ajo arriti të nxjerrë këmbën e saj pa shumë zhurmë.

Nuk ishte hera e parë që Dukesha ka pësuar një mosfunksionim të këpucëve; në mars 2013, ajo pothuajse u ndërpre dhe gati ra mbi oficerët dhe gardianët e Rojeve Irlandeze gjatë një Parade të Shën Patrikut në Aldershot.

Si një shtatzënë Kate shkëlqeu me paraqitjen dhe stilin e saj./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test