Modelja e famshme shqiptare tërbon plazhin, tregon të pasmet seksi - Bota Sot
Modelja e famshme shqiptare tërbon plazhin, tregon të pasmet seksi

Bota e Yjeve

E martë, 23 tetor 2018

Modelja e famshme shqiptare tërbon plazhin, tregon të pasmet seksi

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 08:26
Hafia Mira

Fotomodelja shqiptare, që jeton në Kanada, Hafia Mira është larguar shumë larg nga bora për të shkuar në një vend ekzotik dhe të nxehtë.

Dhe këto pushime duket se ajo është, duke e shijuar në maksimum.

Bukuroshja shqiptare ka treguar njërin prej aseteve të saj kryesore, që janë të pasmet e saj superseksi.

A është kështu apo jo, e dëshmojnë fotografitë e saj të fundit, ku Hafia nuk ka hezituar që të tregojë këtë aset.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test