Njihuni me të dashurin e “Jeshimit” - Bota Sot
Njihuni me të dashurin e “Jeshimit”

Bota e Yjeve

Njihuni me të dashurin e “Jeshimit”

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 09:36
Serenay Sarikay me të dashurin e saj

“Lale” është seriali turk me të cilin aktorja Serenay Sarikay mori famën më të madhe në Kosovë.

Ajo në rolin e Jeshimit si një vajzë rebele ishte personazhi më i pëlqyer dhe komentuar. Por, kush është partneri i Serenay, bukuroshet turke që bëri për vete shumë meshkujt shqiptarë?!

Aktorja 26 vjeçare ka disa vite që është në lidhje me aktorin e njohur turk Kerem Bürsin i cili së fundmi ka qenë i angazhuar në xhirimet e filmit “Can Veda”, ku do të luajë edhe Burak Ozcivit, i njohur te ne si Kemajli. Shikoni më poshtë disa foto të çiftit simpatik.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test