Kim Kardashian tregon këmbët e saj seksi - Bota Sot
Kim Kardashian tregon këmbët e saj seksi

Bota e Yjeve

E shtunë, 20 tetor 2018

Kim Kardashian tregon këmbët e saj seksi

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 09:44
Kim Kardashian

Kim Kardashian arriti në dyqanin e saj të veshjeve DASH në Los Angeles të mërkurën që lam pas.

Ylli edhe njëherë fitoi vëmendjen e të gjithëve me stilin e saj të veçantë të veshjes, shkruan Daily Mail.

Kardashian kishte vendosur të dilte në dyqanin e saj pasi që kishte për tu takuar me blerësit e shtëpisë së saj.

Kim ditëve të fundi është marr me motrën e saj më shumë, pasi që Kylie Jenner ka lindur vajzën e saj të parë, Stormi.

37 vjeçarja kishte veshur pantallona të shkurtë të kombinuar me një bluzë sportive dhe palltë të lëkurës elegante ndër këpuca kishte mbathur take të larta.

Ndryshe Kim ka pak javë që është bërë nënë për herë të tretë.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test