Selena Gomez: Gjithmonë do të luftojë me depresionin dhe ankthin - Bota Sot
Selena Gomez: Gjithmonë do të luftojë me depresionin dhe ankthin

Bota e Yjeve

E shtunë, 20 tetor 2018

Selena Gomez: Gjithmonë do të luftojë me depresionin dhe ankthin

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 11:08
Selena Gomez

Në një intervistë dhënë së fundmi për “Harper’s Bazaar” këngëtarja Selena Gomez ka folur rreth shëndetin mendor.

Ajo ka treguar se ka pasur mjaft problem me ankthin dhe depresionin dhe se ndjehet që ende nuk i ka tejkaluar.

“Është një betejë që do ta luftojë për tërë jetën. Dhe jam pajtuar me ketë ngaqë po e zgjedh veten mbi gjithçka” ka thënë Gomez.

Edhe pse është personi më i ndjekur në Instagram, Gomez vlerësoi se kjo platformë është njëra nga lidhjet më të vështira që ka.

Sa i përket muzikës Gomez ka thënë se ka kohë që po punohet në albumin e radhës dhe se do të vazhdojë punën për aq sa ka nevojë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test