24-vjeçarja tregon format në plazh - Bota Sot
24-vjeçarja tregon format në plazh

Bota e Yjeve

E mërkurë, 17 tetor 2018

24-vjeçarja tregon format në plazh

Nga: Bota Sot Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 13:47
Jade Jones

Ajo iu bashkua aktorëve të famshëm të “Celebs Go Dating” për të gjetur dashuri.

Dhe Jade Jones është shfaqur e lumtur në detin e Melia Llana Resort në udhëtimin e saj në Cape Verde, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

24-vjeçarja tregoi figurën e saj fantastike me rroba banje ngjyrë limoni, me të cilët dukej tejet joshëse./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test