Modelja më seksi provokon me këmbët - Bota Sot
Modelja më seksi provokon me këmbët

Bota e Yjeve

E enjte, 15 nëntor 2018

Modelja më seksi provokon me këmbët

Nga: Bota Sot Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 13:58
Ashley Graham

Ashley Graham ka treguar edhe një herë se pse ëhstë një nga femrat më të ndjekura të momentit.

Modelja e madhësisë së plotë, është shfaqur elegtante në ndejën e AMFAR Gala në Nju Jork, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

30-vjeçarja kishte veshur një fustan të gjatë vjollce, me të cilin zbuloi dekoltenë dhe këmbët joshëse./BS

 
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test