Kejvina i dogje meshkujt me këto pamje provokuese - Bota Sot
Kejvina i dogje meshkujt me këto pamje provokuese

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Kejvina i dogje meshkujt me këto pamje provokuese

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 14:19
Kejvina Kthella

Sërish godet me pozat e saj provokuese velina më e lakuar ne media.

Kejvina Kthella,velina e emisionit ‘Xing’ me Ermal Mamaqin është një nga emrat më të lakuar dhe kjo falë sensualitetit të saj. 

Bukuroshia bionde ka publikuar disa foto të një seti fotografik të cilat lënë vend për koment si ato më parë edhe pse ajo këtë herë shfaqet thuajse krejtësisht e mbuluar.

Ajo goditi me daljen e parë në emision ku mbante veshur një fustan të kuq dhe krejtësisht të hapur, i cili i nxirrte në pah pjesët më intime të trupit. 

Pasi u vu përballë sulmeve publike, Kejvina ndryshoi stil veshjeje. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test