Kim ’çmend’ rrjetin, vajza 4 vjeç i bën foto pa sytjena - Bota Sot
Kim ’çmend’ rrjetin, vajza 4 vjeç i bën foto pa sytjena

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Kim ’çmend’ rrjetin, vajza 4 vjeç i bën foto pa sytjena

Nga: Bota sot Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 21:20
Kim Kardashian

Kim Kardashian ka shkaktuar polemika me një imazh të publikuar së fundmi në Instagram, ku ajo është fotografuar nga vajza e saj 4 vjeçe, North.

Nëna e katër fëmijëve shfaqet në pasqyrë dhe pa sytjena, derisa vajza e fotografon dhe këtë imazh Kim e ka publikuar me krenari në rrjete sociale, përcjell Bota sot.

Derisa shumë ndjekës e kanë pëlqyer imazhin, përfshirë Kris Jenner dhe Emily Ratajkowski , shumë të tjerë e kanë kritikuar për foton që i ka realizuar vajza./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test