Courtney na “çudit” me këtë gjoks gjigant - Bota Sot
Courtney na “çudit” me këtë gjoks gjigant

Bota e Yjeve

Courtney na “çudit” me këtë gjoks gjigant

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 11:56
Courtney Stodden

Courtney Stodden tregon gjoksat dhe përvojat e saj në një intervistë për DailyMailTV

Bukuroshja ka thënë në këtë intervistë se nuk është “bimbo” e askujt derisa e ka prishur martesën vetëm pse dëshironte të “dilte nëpër party dhe të kruhej” me meshkujt të tjerë.

Courtney ka treguar edhe pse është ribashkuar me Doug pas një “momenti” dobësie dhe shton se i dashuri i ri nuk është “një babush i ëmbël”.

“Kurrë nuk e kisha mundësinë (për të dalë v.j). Nga prindërit e mijë shkova të Doug. Nuk kam shkuar as në mbrëmje të maturës apo nuk kam pasur takime me djem të tjerë. Ndjeja se këto gjëra më janë vjedhur”, ka thënë ajo.

Courtney, tani 23 vjeçare dhe Doug kishin shkaktuar shumë polemika kur ajo u martua me aktorin e “Green Mile” më 2011, kur ajo i kishte 16 vjet kurse ai 50.

Çifti u ndanë në fillim të vitit 2017 dhe ende janë në proces të shkurorëzimit, por në një postim në rrjetet sociale, Courtney i lutet Doug që të ribashkohen në fillim të janarit, e të cilin gjë ajo e quan “moment dobësie”.

“Duke mos pasur Dougun në jetën time me ka bërë të ndihem se nuk mund të jem ajo që kam qenë. Nuk kam askënd tjetër ti besojë”, ka thënë ajo.

Courtney megjithatë ka thënë se ajo tani ka filluar lidhjen me të dashurin e ri, ndërmarrësin Chris Sheng.

“Aktualisht po ndihëm më se miri që jam ndier ndonjëherë në jetë”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera