Wanda Nara shpërthen në rrjetet sociale, Icardi “e injoron” - Bota Sot
Wanda Nara shpërthen në rrjetet sociale, Icardi “e injoron”

Bota e Yjeve

E diel, 21 tetor 2018

Wanda Nara shpërthen në rrjetet sociale, Icardi “e injoron”

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 15:07
Wanda Nara

Gjithçka ndodh mes Wanda Narës dhe Mauro Icardit shkakton gjithmonë thashetheme.

Dyshja në fjalë është jashtëzakonisht “sociale”, e pikërisht në këto rrjete është bërë edhe protagoniste e një “sherri”.

Mauro Icardi nuk e ndjek më bashkëshorten e tij! Thuhet se shkak është xhelozia, por ata më të djallëzuarit thonë se është thjesht një inskenim për të detyruar njerëzit dhe mediet të flasin më shumë për të, ose për t’i dhënë më shumë famë bukuroshes argjentinase.

E pse jo, kur shihet se, pavarësisht thashethemeve për mosmarrëveshje mes çiftit, Wanda Nara vazhdon të publikojë fotografi shumë sensuale. Por edhe pse shumë epshndjellëse, Mauro vazhdon ta “injorojë”…

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test