Miranda Kerr, mahnitëse pranë burrit të saj - Bota Sot
Miranda Kerr, mahnitëse pranë burrit të saj

Bota e Yjeve

E diel, 18 nëntor 2018

Miranda Kerr, mahnitëse pranë burrit të saj

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 16:09
Miranda Kerr dhe Evan Spigel

Identifikohet si një ndër femrat më të bukura në botën e showbizz-it dhe këtë titull e mban me nder.

Bëhet fjalë për aktoren Miranda Kerr e cila këtë të enjte është fotografuar në Los Angeles, gjatë një eventi të Louis Vuitton, nën shoqërinë e bashkëshortit të saj, Evan Spiegel.

Aktorja 34-vjeçare është në pritje të ëmbël, dhe pavarësisht kësaj ajo duket e mahnitshme.

E veshur me një fustan të gjatë ngjyrë të zi, Miranda duket e mrekullueshme.

Ëngjëlli i Victoria’s Secret, do të bëhet nënë për herë të dytë.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test