Kim Kardashian, shumë klas për “Vogue Taiwan” - Bota Sot
Kim Kardashian, shumë klas për “Vogue Taiwan”

Bota e Yjeve

E diel, 21 tetor 2018

Kim Kardashian, shumë klas për “Vogue Taiwan”

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 20:42
Kim Kardashian

Kim Kardashian ka realizuar një set fotografik për “Vogue Taiwan”, ku ndryshe nga herët e tjera, nuk ka nxjerrë në pah asgjë për t’u shënuar.

37-vjeçarja shihet e veshur me një peliçe dhe me shumë bizhuteri nëpër duar për shkrepjet e revistës së modës së lartë.

“Jam shumë e nderuar që jam në kopertinën e Vogue Taiwan”, shkroi Kim Kardashian në blogun e saj.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test