S’përmbahet femra më seksi në planet, skena të nxehta me të dashurin në plazh - Bota Sot
S’përmbahet femra më seksi në planet, skena të nxehta me të dashurin në plazh

Bota e Yjeve

E enjte, 15 nëntor 2018

S’përmbahet femra më seksi në planet, skena të nxehta me të dashurin në plazh

Nga: Bota sot Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 21:18
Kelly Brook dhe Jeremy Paris

Ajo së fundmi ka deklaruar se është e gatshme të thotë “Po”, kurdo që i dashuri i saj Jeremy Paris, i propozon martesë.

Dhe Kelly Brook, dukej më e dashuruar se kurrë të enjten, kur ajo dhe francezi po shijonin plazhin në Antigua, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Bukuroshja 38-vjeçarja e veshur me një kostum dy-pjesësh me lule, është shfaqur e lumtur pranë bukuroshit të saj, me të cilin ka shpërndarë edhe puthje të nxehta.

Modelja e konsideruar si më perfektja në planet, I ka lënë pak vend imagjinatës me gjoksin e saj shpërthyes./BS

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test