Një tifoze si Olta - Bota Sot
Një tifoze si Olta

Bota e Yjeve

E diel, 21 tetor 2018

Një tifoze si Olta

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 13:50
Olta Sheta

Që në kohën kur ishte banore e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother, ajo gjithmonë është dalluar për bukurinë dhe format e saj fizike.

Bëhet fjalë për Olta Shetën, vajzën e cila pas daljes nga Big Brother 3 iu përkushtua botës së modelingut por dhe biznesit.

Duke qenë se pak orë na ndajnë nga 14 shkurti, festa e të dashuruarve, Olta ka vendosur të realizojë në set fotografish në dëbore në Brezovicë të Kosovës, e veshur me ngjyrën karakteristike të kësaj feste, të kuqen.

E ftuar në emisionin Proçesi Sportiv, modelja shprehet se duke qenë se është edhe tifoze e Partizanit, ka zgjedhur këtë ngjyrë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test