Modelja seksi ekspozon gjoksin shpërthyes - Bota Sot
Modelja seksi ekspozon gjoksin shpërthyes

Bota e Yjeve

E diel, 21 tetor 2018

Modelja seksi ekspozon gjoksin shpërthyes

Nga: Bota sot Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 15:59
Iskra Lawrence

Ajo është një nga top modelet e plota që punon në industrinë e modës.

Dhe me shumë krenari, Iskra Lawrence ka treguar fizikun e saj të hënën, në VFILES gjatë New York Fashion Week, përcjell Bota sot.

27 vjeçarja është shfaqur tejet seksi, e veshur në mënyrë provokuese, duke vënë në plan të parë gjoksin e saj shpërthyes.

Me një palë pantallona pink, Iskra është shfaqur bombastike dhe ka marrë gjithë vëmendje./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test