Kate nuk i lë vend fantazisë - Bota Sot
Kate nuk i lë vend fantazisë

Bota e Yjeve

E premte, 16 nëntor 2018

Kate nuk i lë vend fantazisë

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 10:07
Kate Upton

Modelja amerikane, Kate Upton është bërë sërish pjesë e revistës Sports Illustrated, teksa ka pozuar me kostumet e banjës ‘Verë 2018’.

25-vjeçarjka është komplimentuar për format fantastike dhe shumë joshëse, ndërsa ka regjistruar edhe rekorde audience.

Kjo nuk është hera e parë që Upton pozon për Sports Illustrated, pasi bashkëpunimi mes tyre vijon që nga viti 2013.

Kate është një nga modelet më të preferuara, teksa edhe në Instagramin e saj ndiqet nga rreth 5.4 milionë ndjekës.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test