Engjëlli i Victoria’s Secret tregon të pasmet për Shën Valentin - Bota Sot
Engjëlli i Victoria’s Secret tregon të pasmet për Shën Valentin

Bota e Yjeve

Engjëlli i Victoria’s Secret tregon të pasmet për Shën Valentin

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 10:15
Sara Sampaio

Engjëlli i Victoria’s Secret ka ekspozuar të pasmet e saj dhe stomakun me ngjyrë, ku edhe ka ekspozuar të brendshmet e kësaj kompanie pikërisht për ditën e Shën Valentinit

Sara është modele për pothuajse një dekadë në kompaninë e njohur të veshjeve të brendshme për femra.

Por, kësaj radhe ka zgjedhur që të “kall” të gjithë pasi që ka bërë foto provokative, e që janë pjesë e kampanjës së firmës së njohur për Ditën e Shën Valentinit.

Ylli i lindur në Portugali, tregon se është një pjeshkë e vërtetë në këto foto, derisa në pah të parë vinë të pasmet e saj bombastike.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test