26-vjeçarja nuk përmbahet, fut duart tek... - Bota Sot
26-vjeçarja nuk përmbahet, fut duart tek...

Bota e Yjeve

E premte, 16 nëntor 2018

26-vjeçarja nuk përmbahet, fut duart tek...

Nga: Bota Sot Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 17:36
Abi Clarke

Ajo mahniti fansat e saj, pas zbulimit të trupit të saj, pas ndërhyrjeve kirurgjikale vitin e kaluar.

Dhe Abi Clarke ka shijuar rezultatet e trupit të saj të hollë, derisa po kënaqej në plazhin e Tenerifes, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ish-ylli i “TOWIE”, ka shfaqur të pasmet e saj bombë me kostum ngjyrë nudo, duke treguar rezultatet e operacionit që i kushtoi 10,000 sterlina.

26-vjeçarja ka provokuar duke futur duart tek pjesët intime, e duke mos i lënë asgjë imagjinatës së pushuesve./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test