“Ndihem më mirë kur jam e zhveshur” - Bota Sot
“Ndihem më mirë kur jam e zhveshur”

Bota e Yjeve

E mërkurë, 24 tetor 2018

“Ndihem më mirë kur jam e zhveshur”

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 18:01
Emily Ratajkowski

Modelja Emily Ratajkowski sërish ka ekspozuar linjat perfekte fizike, gjatë sesionit fotografik të realizuar për markën DKNY.

Modelja asnjëherë nuk është frenuar për të nxjerrë në pah format e saj fizike, madje ajo në intervistat e saj është shprehur se ndihet më mirë kur është e zhveshur.

Ndaj dhe foto të tillë të Emily Ratajkowski nuk i surprizojnë fansat e saj.

Modelja 26-vjeçare ka realizuar foto me koleksionin e ri, pranverë 2018.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test