Modelja me vajzat e kolme dalin në protestë me të brendshme - Bota Sot
Modelja me vajzat e kolme dalin në protestë me të brendshme

Bota e Yjeve

Modelja me vajzat e kolme dalin në protestë me të brendshme

Më: 16 shkurt 2018 Në ora: 21:46
Hayley Hasselhoff

Ajo ka qenë padyshim një nga avokatët më të mirë përsa i përket mbrojtjes së vajzave e kolme në industrinë e modës.

Bëhet fjalë për Hayley Hasselhoff, e cila mori vëmendjen e të gjithve këtë të premte, pasi ajo ftoi të gjitha ato vajza të kolme për të protestuar kundër mungesës së modeleve të shëndetshme në Javën e Modës në Londër.

Thirrjes së aktores 25-vjeçare iu bashkuan shumë vajza modele, të cilat veshën me të brendshme të zeza dhe të kuqe gjatë protestës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test