Modelja “njëvetullshe” - Bota Sot
Modelja “njëvetullshe”

Bota e Yjeve

Modelja “njëvetullshe”

Më: 19 shkurt 2018 Në ora: 08:03
Sophia Hadjipanteli

Është 21 vjeç dhe në përshkrimin që i bën vetes nëpër rrjetet sociale, ku nuk mungon, thotë se është një modele.

…dhe nëse është modele, ajo me siguri bën pjesë tek ato revolucionaret.

Sophia Hadjipanteli, studente në Marilend të Shteteve të Bashkuara ka si objektiv të saj që të ndryshojë perceptimin e së bukurës për femrat. Këtë e ka nisur nga vetullat, duke mos i hequr ato prej kohësh.

Rezultati? Dy vetullat e 21-vjeçares pothuajse janë shkrirë në një të vetme.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test