Khloe Kardashian bëhet nostalgjike - Bota Sot
Khloe Kardashian bëhet nostalgjike

Bota e Yjeve

Khloe Kardashian bëhet nostalgjike

Më: 19 shkurt 2018 Në ora: 16:04
Khloe Kardashian

Është shprehur shpesh se kjo periudha e shtatëzanisë nuk është më e lumtura për të, për shkak të përmasave që ka marrë trupi i saj.

Bukuroshja Khloe Kardashian duket se është bërë nostalgjike për linjat e saj trupore, përpara shtatëzanisë, të cilët ishin të mahnitshme.

Në rrjetin social Instagram ylli i televizionit ka publikuar disa foto të saj në të cilat shfaqet me veshje të bardhë dhe flokët e mbledhura bisht.

Krah foto Khloe shkruan: “Foto të vjetra..Por e adhuroj se si duket trupi në episodin e sotëm. Do të shihemi shumë shpejt. Premtim”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test