Emily i tregon të gjitha, zbulon vendin ku “rrëfehet”… - Bota Sot
Emily i tregon të gjitha, zbulon vendin ku “rrëfehet”…

Bota e Yjeve

Emily i tregon të gjitha, zbulon vendin ku “rrëfehet”…

Më: 22 shkurt 2018 Në ora: 15:02
Emily Ratajkowski

Emiliy Ratajkowski është protagoniste e numrit të fundit të Vanity Fair në Spanjë. Modelja është prezantuar me një set fotografik, por ndër të tjera ka folur edhe për marëdhënien e saj me rrjetet sociale.

“Ajo që shihni në Instagram është jeta ime. Është ajo që kam bërë në momente të ndryshme. Arrita në një pikë që kuptova se rrjetet sociale janë një instrument me të cilim unë mund të punoj. Zhvillimi ka qenë i ngadaltë dhe natyral. Tani është kthyer në mënyrën se si të ndaj atë që dua dhe që njerëzit shikojnë në çdo moment”, tha Emiliy Ratajkowski.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat