Çifti i famshëm në pritje të fëmijës së tretë

Bota e Yjeve

Çifti i famshëm në pritje të fëmijës së tretë

Më: 22 shkurt 2018 Në ora: 15:22
Michael Buble dhe Luisiana Lopilato

Një tjetër fëmijë do ti shtohet familjes së këngëtarit të famshëm, Michael Buble.

Këtë të mërkurë këngëtari dhe bashkëshortja e tij, u fotografuan së bashku në një festë familjare në Disneyland të Kalifornisë.

Luisana Lopilato dhe bashkëshorti i saj konfirmuan se janë në pritje të fëmijës së tyre të tretë.

Aktualisht çifti ka dy fëmijë, Noe, katër vjeç, dhe Elias, dy vjeç.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat