Dashuri në Barbados - Bota Sot
Dashuri në Barbados

Bota e Yjeve

Dashuri në Barbados

Më: 22 shkurt 2018 Në ora: 15:23
Hayden Panettiere dhe Wladimir Klitschko

Ata rifilluan romancën e tyre në vitin 2013 pas një ndarje të shkurtër, si dhe sollën në jetë vajzën e tyre vitin e shkuar.

Bëhet fjalë për Hayden Panettiere dhe Wladimir Klitschko, të cilët kanë vendosur të marrin disa ditë pushime për të shijuar brigjet e Barbados.

Në fotot e publikuara çifti shfaqet mjaft i dashuruar me njëri-tjetrin.

Aktorja, 28 vjeçare, në fotot e publikuara shfaqet me bikini të zeza të cilat nxjerrin në pah format e saj fizike, ndërkohë që për partnerin e saj mund të thuhet se duket mjaft mirë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat