Dua Lipa: S’më besohet, ishte nata më e mirë në jetën time - Bota Sot
Dua Lipa: S’më besohet, ishte nata më e mirë në jetën time

Bota e Yjeve

Dua Lipa: S’më besohet, ishte nata më e mirë në jetën time

Më: 22 shkurt 2018 Në ora: 15:42
Dua Lipa

Këngëtarja nga Kosova, Dua Lipa, ka rrëmbyer dy çmime të rëndësishme në Brit Awards 2018.

Ajo ka thënë se ajo që i ndodhi mbrëmë ishte e pabesueshme, duke shtuar se ka qenë nata më e mirë në jetën e saj.

“Nuk mund të besoj për atë që ngjau mbrëmë! Përtej nderit dhe mirënjohjes që u dekorova me Best British Female dhe British Breakthrough Artist”.

“Faleminderit përgjithmonë, për natën më të mirë në jetën time”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat