Krejtësisht e zhveshur, mbulon gjoksin me duar - Bota Sot
Krejtësisht e zhveshur, mbulon gjoksin me duar

Bota e Yjeve

Krejtësisht e zhveshur, mbulon gjoksin me duar

Nga: Bota sot Më: 22 shkurt 2018 Në ora: 16:58
Elsa Hosk

Prej 7 vitesh ajo është pjesë e pistave të modës për Victoria's Secret .

Dhe Elsa Hosk ka dëshmuar se pse është aq e suksesshme, derisa ka pozuar krejtësisht e zhveshur në dhomën e gjumit, përcjell Bota sot.

Modelja 29 vjeçare është shfaqur tejet seksi derisa qëndron në krevat dhe bën selfie në pasqyrë, ndërsa që gjoksin e mbulon me duar.

Foton e ka publikuar në Instagram të enjten./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat