Mahnitëse, modelja ekspozon gjoksin dhe këmbët - Bota Sot
Mahnitëse, modelja ekspozon gjoksin dhe këmbët

Bota e Yjeve

Mahnitëse, modelja ekspozon gjoksin dhe këmbët

Nga: Bota sot Më: 24 shkurt 2018 Në ora: 10:00
Jasmine Sanders

Ajo është e njohur për pamjen e mahnitshme dhe fizikun e shkëlqyeshëm.

Dhe Jasmine Sanders shkëlqeu në darkën e Bulgari në Milan Fashion Week të premten, përcjell Bota sot.

Modelja 26 vjeçare mori gjithë vëmendjen me pamjen e saj, e veshur në një fustan që shkëlqente, derisa kishte ekspozuar gjoksin pa sytjena dhe këmbët e gjata seksi./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test