35 vjeçarja ngrit temperaturat në Spanjë - Bota Sot
35 vjeçarja ngrit temperaturat në Spanjë

Bota e Yjeve

35 vjeçarja ngrit temperaturat në Spanjë

Nga: Bota sot Më: 2 mars 2018 Në ora: 14:12
Imogen Thomas

Në mënyrë seansacionale ajo ka treguar linjat derisa ka reklamuar bikini në Janar.

Dhe tani Imogen Thomas nuk ka mundur të rezistojë të pozojë në mënyrë seksi dhe provokuese gjatë qëndrimit në Fuerteventura të Spanjës, përcjell Bota sot.

Ish modelja 35 vjeçare është shfaqur mjaft seksi në bikini gri nga koleksioni i saj Chasing Summer, duke treguar gjoksin shpërthyes dhe të pasmet./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test