Jen, sërish protagoniste - Bota Sot
Jen, sërish protagoniste

Bota e Yjeve

Jen, sërish protagoniste

Më: 3 mars 2018 Në ora: 15:18
Jen Selter

Modelja amerikane e cilësuar si mbretëresha e Fitnesit, Jen Selter vijon të jetë protagoniste në Instagram, me postimet e saj të shpeshta.

24-vjeçarja nga New Yorku, i ka ikur të ftohtit që ka zaptuar një pjesë të SHBA-ve dhe ka përfunduar në ishujt Maldive, ku po shijon diellin e nxehtë dhe detin.

Jen nuk ndërpret për asnjë moment as komunikimin me fansat e saj, ndërsa poston vazhdimisht foto mjaft ‘të nxehta’ Instagramin e saj, duke bërë që vëmendja të jetë maksimale.

Aktualisht, Selter ndiqet nga thuajse 12 milionë fansa në llogarinë e saj në Instagram, duke shënuar një rritje të ndjeshme gjatë muajve të parë të 2018-ës.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test