Kate Upton, më joshëse se kurrë më parë! - Bota Sot
Kate Upton, më joshëse se kurrë më parë!

Bota e Yjeve

Kate Upton, më joshëse se kurrë më parë!

Më: 6 mars 2018 Në ora: 13:44
Kate Upton

Një bionde, me sy bojqelli dhe me forma mbresëlënëse. Kate Upton ka mahnitur edhe njëherë fansat e saj me fotot e fundit.

Modelja ka pozuar së fundmi për markën italiane të të brendshmeve “Yamanay”.

Në një seri fotosh të shkrepura nga Giampaolo Sgura, Kate Upton duket një mrekulli, teksa ekspozon asetet e saj.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test