Dua Lipa shkëlqen në fustan prej mëndafshit - Bota Sot
Dua Lipa shkëlqen në fustan prej mëndafshit

Bota e Yjeve

Dua Lipa shkëlqen në fustan prej mëndafshit

Më: 7 mars 2018 Në ora: 10:42
Dua Lipa

Dua Lipa ka shkëlqyer në fustan prej mëndafshit derisa po performonte në një shou televiziv, pas shpërthimit të thashethemeve për një romancë të mundshme me Jack Whitehall dhe Calvin Harris.

Ajo ka fituar shumicën e çmimeve britanike muajin e kaluar, ndërkohë që është raportuar se “ua ka vënë syrin dy meshkujve”, transmetojnë mediat britanike.

Dua Lipa ka performuar në shoun “Sunrise” të Australisë, e veshur në një fustan seksi.

Këngëtarja e New Rules ka impresionuar me zërin e saj të bukur, duke performuar hitet nga albumi i saj debutues.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test