Melissa gjithnjë seksi, Boateng me çorape të grisuara në shtëpi - Bota Sot
Melissa gjithnjë seksi, Boateng me çorape të grisuara në shtëpi

Bota e Yjeve

Melissa gjithnjë seksi, Boateng me çorape të grisuara në shtëpi

Më: 8 mars 2018 Në ora: 13:52
Melissa Satta

Duket një foto perfekte: Melissa Satta, Kevin Prince Boateng dhe i vogli Maddox mes tyre në divanin e shtëpisë.

Por pas fotove sexy, ish-velina i ka dhuruar edhe disa foto si shtëpiake fansave të saj në rrjetet sociale, në ambjente të ndryshme të shtëpisë. Për fat të keq Boateng shfaqet në një foto me çorape të grisura, gjë që nuk i ka shpëtuar syrit të kujdesshëm të fansave.

Pas fotove seksi që ish-velina e njohur në Itali ka lënë një hapësirë të madhe edhe për jetën familjare, për gatimin, ambjentet e shtëpisë, sigurisht edhe kohës që kalon me bashkëshortin e saj. Ky i fundit shfaqet teksa luan basketboll me të birin dhe në video duken çorapet grisura, që më pas kanë qenë temë e komenteve të ndjekësve.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test