Tregon forcën - Bota Sot
Tregon forcën

Bota e Yjeve

Tregon forcën

Më: 8 mars 2018 Në ora: 17:05
Ariel Winter

Aktorja Ariel Winter ka dëshmuar se nuk posedon vetëm anën e saj të bukurisë, por posedon edhe diçka tjetër.

Edhe pse shpesh përqeshet për shkak të mbipeshës, bukuroshja nuk e ka shumë dert dhe tash ka vendosur të tregojë fuqinë e saj.

Ajo së fundi është parë duke u argëtuar në shkretëtirën e Arizonës.

Winter rregullisht bën ushtrime për të mbajtur një trup të shëndetshëm.

Aktorja e Modern Family (20) tregoi se është e zonja të çojë pesha të rënda, duke zgjedhur goma të mëdha traktori. 

Ajo ka postuar fotografitë bardh e zi në Instagram për të treguar se është një femër e fuqishme.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test