Seksi dhe sportive, Lauren tregon format - Bota Sot
Seksi dhe sportive, Lauren tregon format

Bota e Yjeve

Seksi dhe sportive, Lauren tregon format

Më: 8 mars 2018 Në ora: 22:44
Lauren Goodger

Ajo po duket për mrekulli pas ushtrimeve të shumta që po bën në palestër.

Dhe 31 vjeçarja Lauren Goodger dukej e lumtur të enjten, pasi kishte përfunduar palestrën, përcjell Bota sot.

E veshur në rroba sportive, ajo ka treguar fizikun e mrekullueshëm, të pasmet seksi dhe gjoksin shpërthyes.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test