Elisa, një arsye më shumë për të qenë tifoz i Juves - Bota Sot
Elisa, një arsye më shumë për të qenë tifoz i Juves

Bota e Yjeve

Elisa, një arsye më shumë për të qenë tifoz i Juves

Më: 9 mars 2018 Në ora: 16:36
Elisa Bella

Elisa Bella ka lindur në Livorno, ashtu si edhe trajneri Massimiliano Allegri dhe është një tifoze e zjarrtë e Juves, që kurse është fëmijë.

Fotomodelja e njohur italiane nuk është përmbajtur këtë javë, pas suksesit që pati skuadra e saj e zemrës, me triumfin e arritir në Wembley ndaj Tottenahm. Në pamundësi për të qenë në stadium, Elisa ka ndjekur nga televizori ndeshjen, ndërsa nuk ka  ngurruar të komentojë në rrjetet sociale.

Elisa e ndjek Juven që nga fëmijëria dhe shpesh ajo shfaqet edhe në tribunat e stadiumit me simbolet e skuadrës bardhezi.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test