Jepte lajmet e zhveshur, Eliona Pitarka bëhet nuse - Bota Sot
Jepte lajmet e zhveshur, Eliona Pitarka bëhet nuse

Bota e Yjeve

Jepte lajmet e zhveshur, Eliona Pitarka bëhet nuse

Më: 9 mars 2018 Në ora: 18:19
Eliona Pitarka

Ajo u bë e njohur për publikun pasi u shfaq me gjoksin jashtë teksa prezantonte edicionin informativ në një televizion.

Sot Eliona Pitarka ka hequr dorë nga prezantimi dhe e shohim si pjesë të kastit të aktorëve në “2XL”.

Por Eliona këtë herë është shfaqur si një kukull e vërtetë teksa ka pozuar e veshur nuse.

Image

Ajo duket e mrekullueshme ndërkohë që të gjithë kanë komentuar pamjen e saj me fustan të bardhë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test