Emma Watson gjen dashurinë - Bota Sot
Emma Watson gjen dashurinë

Bota e Yjeve

Emma Watson gjen dashurinë

Më: 10 mars 2018 Në ora: 07:37
Emma Watson dhe Chord Overstreet

Emma Watson ka rigjetur dashurinë, pasi që është parë publikisht duke mbajtur duart me yllin e serisë Glee, Chord Overstreet.

Të dy konfirmuan romancën e tyre këtë të martë, kur dolën dorë për dore në Los Angeles.

Emma ishte ndarë nga menaxheri i kompanisë Silicon Valley, William “Mack” Knight, vitin e kaluar, pas dy vjetësh lidhjeje.

Ajo më parë kishte thënë që nuk do që ta vë në qendër të vëmendjes jetën e saj dashurore.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test