E mrekullueshmja dhe vajza seksi Shelby - Bota Sot
E mrekullueshmja dhe vajza seksi Shelby

Bota e Yjeve

E mrekullueshmja dhe vajza seksi Shelby

Më: 10 mars 2018 Në ora: 08:22
Shelby Tribble

Ish Miss Britania Shelby Tribble ka treguar se sa seksi është në një fotosesion të nxehtë me të brendshme, derisa pritet që jo të bëj debutim në “Towie” si e dashura e Pete Wickit.

Nga kjo javë ajo pritet që të jetë në Towie pasi që u pa dhe është në lidhje me Pete Wicks.

Por, ish Miss Britania e Madhe, Shelby Tribble, ka treguar pak para kësaj paraqitje se sa seksi është duke pozuar në të brendshme për revistën “Sixty6”.

Bukuroshja 25 vjeçe e ka bërë këtë në një kohë ideale, duke i përgatitur shikuesit se sa e mrekullueshme dhe seksi është ajo sidomos kur paraqitet në të brendshme.

Madje në disa foto ajo e ka mbuluar modestinë me ndonjë peshqir, por megjithatë ka ekspozuar shumë.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test